از آتلیه های عکاسی کودک در شرق تهران حوالی خیابان پیروزی می توان به آتلیه کودک مینوسا اشاره کرد.

خدمات در آتلیه مینوسا شامل آتلیه عروس,  مدلینگ,  صنعتی , تبلیغاتی و کودک و بارداری می باشد که در این جا ما به بخش کودک می پردازیم.

این استودیو فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده و جزء اتحادیه عکاسان تهران می باشد و دارای چندین مدرک داخلی و بین المللی در زمینه عکاسی و ساخت کلیپ است. 

این آتلیه دارای دکور و تجهیزات کاملا حرفه ای جهت عکاسی از کودکان شما در استودیو و فضای باز است و با ایجاد محیطی شاد و آرام بهترین لحظات کودک شما را به تصویر میکشد.

دکور ها و تم های موجود در این آتلیه شامل

  • تم تولد
  • دکور های نوزادی
  • تم و دکور مناسبتی
  • دکور دندونی
  • انواع دکور برای بارداری

است که با توجه به نیاز و سلیقه شما عزیزان آماده ارائه خدمات می باشد.

در این صفحه ما توضیح کوچکی درباره این آتلیه داده ایم اما شما می توانید نمونه تصاویر و بازخوردهای مربوط به این آتلیه را در سایت http://www.studiominusa.com/‎  مشاهده کنیو و یا به پیج اینستاگرام مخصوص کودک مینوسا با آدرس minusakids مراجعه کنید.

همچنین برای اطلاع از تجربه خانواده های دیگر درباره این آتلیه می توانید به صفحه "بهترین آتلیه های کودک و نوزاد شرق تهران" مراجعه کرده و نظرات و بازخوردهای دیگر را مشاهده کنید.

.
اینجا بد نیست
ناشناس
.
عکسهاشون خوبه
ناشناس
.
میشه یکی از گزینه ها باشه از بین آتلیه های این منطقه
ناشناس
.
عکسهاشون رو دوست دارم
ناشناس
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید