قصه صوتی کودکانه احمد و سارا - خواهر و برادر

دسترسی به تمام قصه های صوتی ویژه سایت رادیو کودک (مخصوصا قصه صوتی قصه صوتی فندق و نارگیل با صدای مریم نشیبا) از طریق خرید اشتراک ماهیانه امکان پذیر است.

خرید اشتراک ماهیانه

سارا خواهر نوزاد احمد است که تازه به دنیا آمده، احمد در تفکرات کودکی خود غوطه ور است و تصور می کند که با به دنیا آمدن خواهرش می تواند از ابتدایی ترین روزها با او ارتباط بگیرد. قبل از به دنیا آمدن سارا، خیلی خوشحال است ولی بلافاصله بعد از ورود او و دیدن توجه‌های اطرافیان ناراحت می‌شود و شروع می‌کند به کارهایی برای جلب توجه. این کتاب برای اولین بار سال ۶۳ توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چاپ شده و همچنان موجود می‌باشد. راوی قصه چند مورد مرتبط با فرزندپروری دهه ۶۰ را با توجه به نیاز امروز کودکان تغییر داده است. قصه بسیار مفید و قابل استفاده برای خانواده هایی‌ است که در انتظار فرزند دوم هستند.

چقدر این داستان را دوست داشتید؟
No votes yet

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
راغب
ممنون ازتون بچه ها عالی ه داستان
نادی
من آلمان هستم برای اموزش فارسی به کودکم از سایت شما استفاده میکنم. داستان هاتون عالین به بقیه مادران فارسی زبان هم سایت شما رو معرفی کردم موفق باشید ممنون که حامی مادران در خارج از کشور هستید
نصیبه
من براتون تو تلگرام نوشتم اینجا هم می نویسم ممنون ازتون من کیف میکنم با سایت شما ممنون ازتون بچه ها بوس
روابط عمومی رادیو کودک
@#۳ سلام و تشکر از شما. چقدر خوشحالیم از بازخوردتون. تشکر از شما
ناشناس
قصه درست وبه جایی بود ونتیجه گیری خوبی داشت پسرمن که حسابی با قصه ارتباط برقرارکرد
فاطمه
عالی ، ممنون ، اگه میشه لالایی خاله پگاهو تو داستانه احمدو سارا با امکان دانلودش برامون دوباره بگذارید ، فقط لالایی
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
۱

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۲
۱