۱

قصه صوتی کودکانه دوستان صمیمی

دسترسی به تمام قصه های صوتی ویژه سایت رادیو کودک (مخصوصا قصه صوتی قصه صوتی فندق و نارگیل با صدای مریم نشیبا) از طریق خرید اشتراک ماهیانه امکان پذیر است.

خرید اشتراک ماهیانه

توی زمانهای خیلی دور و توی یک بیشه زاری که خیلی قشنگ بود و سرسبز یک آهویی با یک کلاغ ، موش و لاک پشت زندگی می کردند . اونها خیلی باهم دوست بودند خیلی باهم صمیمی بودند و همیشه هر مشکلی براشون پیش می اومد همه شون به همدیگه کمک می کردند . یک روزی کلاغ ، لاک پشت و موش کنار چشمه نشسته بودند و با همدیگه حرف میزدند . یکهو لاک پشت رو کرد به بقیه و گفت که از آهو خبری نیست ، از صبح ندیدمش . موش هم با تعجب گفت آره خبری نیست کجا رفته به نظر شما ؟ کلاغ هم که از نبودن آهو تعجب کرده بود گفت منم از صبح ندیدمش نکنه اتفاقی براش افتاده باشه . لاک پشت که نگران شده بود به کلاغ گفت ؛ پرواز کن برو به اطراف ببین میتونی یک خبری بدست بیاری . کلاغ هم بدون معطلی پرواز کرد و رفت

خوب بچه ها اگه می خوای بدونین سرانجام این داستان چی میشه می تونین این قصه رو از همینجا گوش کنین.

چقدر این داستان را دوست داشتید؟
No votes yet

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
Majid.ghaffari
خیلی خوب و عالیست
ناشناس
دمتون گرمممممممم خیلی باحاله این سبک از فایل های صوتی
ناشناس
Iخوب و عالی
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
۱

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۱