قصه صوتی کودکانه گربه کوچک

دسترسی به تمام قصه های صوتی ویژه سایت رادیو کودک (مخصوصا قصه صوتی قصه صوتی فندق و نارگیل با صدای مریم نشیبا) از طریق خرید اشتراک ماهیانه امکان پذیر است.

خرید اشتراک ماهیانه

قصه صوتی کودکانه گربه کوچک داستانی مناسب برای کودکان زیر ۹ سال با صدای پگاه رضوی عزیز را می توانید در این صفحه گوش کنید.

چقدر این داستان را دوست داشتید؟
No votes yet

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
گربه کوچولو
من همه مطالب روانشناسی تون رو میخونم و مطمئنم که از بهترین منافع داش کریم و هیچ منابعی بهتر از سایت شما را هیچ وقت پیدا نکردم سایت شما داره نکته خوبی که سایت شما داره اینه که سایت شما هر داستان صوتی را که تعریف میکنه اگر مطلبی برای روانشناسی داشته باشه اون رو هم معرفی میکنه و اگر کاردستی مرتبط با اون داستان باشه رو هم معرفی می کند اینجوری مادرها وقتی دارن یه داستانی رو گوش می‌کنند میدونند که مرحله بعدی کارشان با فرزندشان چیه
ناهید اختری
تهران من سایت شما را دوست دارم امیدوارم همیشه همین قدر حرفه ای کار کنید
مونا فرهام
ممنون از سایت خوبتون داستان صوتی خیلی خوبی بود امیدوارم همیشه مطالبتون هم اینقدر خوب باشه و مثل سایتهای دیگه سعی نکنین با مطالب اضافی سایتتون و خراب کنید چون هرچقدر مطالبتون کم باشه همینقدر با کیفیت است
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
۱

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۲
۱