مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر روز در نمایشگاه بین‌ المللی کتاب تهران تازه‌ترین آثار منتشر شده را به کودکان معرفی می‌کنند.

جعفر عبدی، مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون گفت: امسال ۷۶۰ عنوان «کتاب»، ۲۷ عنوان «سرگرمی» و ۶۲ عنوان لوح‌های فشرده «آموزشی و بازی» در بخش «کودک و نوجوان» نمایشگاه کتاب در غرفه‌‌ی کانون به مساحت ۲۰۰ مترمربع عرضه می‌شود.

عبدی افزود: از این تعداد کتاب ۱۴۹ عنوان چاپ اول، ۲۴۲ عنوان تجدید چاپی و ۱۷ عنوان کتاب بریل است.

وی هم‌چنین از تخفیف ۱۰درصدی محصولات برای عموم و تخفیف ویژه برای فرهنگیان خبر داد و گفت: هر روز ۷ نفر از مربیان مراکز فرهنگی‌هنری کانون نیز برای معرفی محصولات در این غرفه‌ها حضور دارند.

او یادآور شد در بخش ناشران عمومی نیز غرفه‌ای به مساحت ۱۲ مترمربع برای عرضه‌ی رمان‌ها، نمایش‌نامه‌ها و… در نظر گرفته شده است.

مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون هم‌چنین ‌اضافه کرد در بخش ناشران کمک آموزشی نیز بیش از ۱۲۰ عنوان کتاب‌های کمک آموزشی و فصل‌نامه‌های کانون زبان در سالنی به مساحت ۶۰ مترمربع برای عرضه‌ آماده شده است.

عبدی در ادامه افزود: فضایی که امسال برای غرفه‌های کانون در نمایشگاه کتاب اختصاص یافته در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است.

وی در پایان گفت: در طراحی غرفه‌ها برای جذب مخاطبان سعی شده از رنگ‌های شاد و کودک‌پسند استفاده شود.

امسال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سه بخش «کودک و نوجوان» در سالن B109، غرفه‌ ۴۴، در بخش «ناشران عمومی» در سالن اصلی ۲، سالن A3، راهروی ۶، غرفه ۱۰۰۴ و در بخش «ناشران آموزشی» در سالن D4، غرفه ۴ پذیرای علاقه‌مندان است.

سی‌ اُمین نمایشگاه بین‌ المللی کتاب تهران از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در «شهر آفتاب» واقع در آزاد راه خلیج فارس (اتوبان تهران- قم) روبه‌روی مرقد مطهر امام خمینی(ره) برپا می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲