بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، از اول تا پنجم بهمن ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌ شود.

با پایان مرحله‌ منطقه‌ ای جشنواره قصه‌ گویی، دبیرخانه‌ این رویداد فرهنگی، زمان برگزاری رقابت‌ های بین‌ المللی را اول تا پنجم بهمن اعلام کرد.

بر این اساس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در نخستین روزهای یازدهمین ماه سال میزبان قصه‌گویان برتر کشور و میهمانان بین‌المللی خواهد بود.

پیش‌تر محورهای بخش قصه‌گویی این جشنواره، «قصه‌گویی آزاد» با درون‌ مایه آموزشی، تربیتی (ویژه قصه‌ گویان ایرانی و خارجی)، «رضوی» (ویژه قصه‌ گویان ایرانی) و «ادبیات عامه و فولکلور – شاهنامه و…» (ویژه قصه‌ گویان ایرانی) اعلام شده بود.

همچنین مربیان کانون، قصه‌گویان آزاد (روحانیان، معلمان، دانشجویان، اولیای تربیتی، کارکنان ستادی کانون، مادران و پدران و…)، پدربزرگ‌ ها و مادربزرگ‌ ها، نوجوانان (۱۴ تا ۱۷ سال)، رضوی و قصه‌ گویان فراگیر و علاقه‌ مندان به قصه‌ گویی از سایر کشورها فرصت شرکت در این دور از رقابت ها را داشتند.

قرار است در حاشیه‌ برگزاری این رقابت‌ها علاوه بر برگزاری نشست های تخصصی، آثار برتر رقابت مقاله‌ نویسی این جشنواره نیز خوانش شوند.

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲